Home / Sosyal Medya / Vevo uygulama ve web sitesi üzerinde değişikliğe gidiyor

Vevo uygulama ve web sitesi üzerinde değişikliğe gidiyor

Müzik video platformu olan Vevo, sahip olunan ve işletilen mobil uygulamaları ve tüketici web sitesinin mevcut ve gelecekteki ortaklıkların artması lehine “unsurlarını aşamalı” hale getireceğini doğruladı.

Büyük plak şirketleri ve teknoloji firmalarından oluşan bir koalisyonun ortak kuruluşu olan şirket, 24 Mayıs Perşembe günü resmi sitesine yüklediği bir blog gönderisiyle haberini duyurdu ve markalı platformlarını kapatma kararının etkili olmasını sağladı. Müzik videolarının reklam ve tanıtım değerini büyütmeye devam etmeyi hedefliyor.

İleriye dönük olarak, Vevo’nun içeriği öncelikli olarak YouTube üzerinden dağıtıldığını belirterek mevcut Vevo kullanıcıları, Vevo oynatma listelerini YouTube oynatma listelerine dönüştürmeye teşvik ettiler. Ancak, şirket, içeriğine erişimi daha da genişletmek için ek platformlarla da çalışmanın yollarını araştırdığını söyledi.

Vevo, Google’ın da azınlık hissesine sahip olduğu YouTube ile bir dağıtım anlaşması aracılığıyla kitlesinin büyük bir kısmına ulaşmış olsa da, Vevo, son yıllarda bir dizi lansman yaparak YouTube’daki bağımlılığını azaltmaya çalışmıştı. Mobil ve TV bağlantılı cihazlar için geliştirilen uygulamaların çeşitlendirilmesi ve daha geniş kitlelere ulaştırılması amaçlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook'un sahibi Avrupalı Hukukçulardan özür diledi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About admin

Check Also

Posh Tesla

Posh Tesla’yı Nasıl Alt Edecek? Bu yıl 70’inci yaşını kutlayan Porche, 2022’ye kadar elektrikli otomobil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open

Close